Myslivecký magazín 2017

MAGAZÍN MYSLIVOSTI 2017 pokračuje v tradici Mysliveckých kalendářů! 
 
Ve spolupráci s Klubem autorů při ČMMJ vychází na sklonku roku už popáté již známý a ověřený titul - MAGAZÍN MYSLIVOSTI 2017 - Myslivecký kalendář Klubu autorů při ČMMJ.

Na celkem 224 stranách publikace formátu A5 s pevnou lepenou vazbou a celobarevným tiskem najdete čtivé a zajímavé příspěvky, myslivecké příhody, povídky ze všech koutů republiky a v podstatě o všech druzích naší zvěře. Přečtete si soudničku, něco z historie myslivosti a tradic, vycestujeme v cestopisných statích i za hranice, součástí Magazínu je také myslivecký humor a křížovka. Nesmí samozřejmě chybět kalendárium pro každý měsíc roku, trocha poezie a mnoho barevných a černobílých snímků a perokreseb.

Autorsky se na MAGAZÍNU MYSLIVOSTI podíleli hlavně členové Klubu autorů, ale i mnoho dalších autorsky známých jmen ze stránek Myslivosti. Vedoucím autorského kolektivu je myslivec, spisovatel, člen Klubu autorů při ČMMJ PhDr. Oldřich Koudelka.

Věříme, že MAGAZÍN MYSLIVOSTI 2017 bude příjemným zpestřením Vaší myslivecké záliby a nabídne Vám nejen chvíle pohody, ale přinese Vám také poučení a zajímavé informace.

Hezké počtení přeje redakce a Klub autorů při ČMMJ

 
 
vychází v 6:49 a zapadá v 18:54 vychází v 11:08 a zapadá v 21:12 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...