Aktuality

Děti jsou vděční návštěvníci i posluchači

PhDr. Marie Nováková | Diskuzní fórum
Děti jsou vděční návštěvníci i posluchači
Těšily se jako každým rokem na myslivecký koutek, který nejen pro ně, ale pro všechny návštěvníky výstavy připravili ve velkém sále myslivci OMS Třebíč.
Pondělí dopoledne je už každým rokem na Výstavě zahrádkářů v Třebíči věnováno dětem z mateřských a základních škol. Rovněž v pondělí 23. 10. 2017 do Domu zahrádkářů přicházely skupinky dětí, aby si prohlédly vystavené ovoce, zeleninu i další výpěstky členů Českého zahrádkářského svazu Třebíč.
Těšily se však také tak jako každým rokem na myslivecký koutek, který nejen pro ně, ale pro všechny návštěvníky výstavy připravili ve velkém sále myslivci OMS Třebíč.  Děti poznávaly preparovanou zvěř, se kterou se setkávají na procházkách v přírodě i v okolí svého bydliště. Některé zaujal jezevec, sluka, sele prasete divokého a shozy jelena a daňka - ty běžně ve volné přírodě neuvidí.
Na jejich zvídavé otázky odpovídala přítomná členka KPK OMS Třebíč.  Děti si poslechly několik mysliveckých znělek a hlaholů, ti větší se naučily také známou „Lovu zdar“ a za doprovodu lesnice i zazpívaly.
Jejich upřímné poděkováním je určitě pro myslivce odměnou za jejich práci.

Text: PhDr. Marie Nováková, členka KPK OMS Třebíč                     
Foto: Žaneta Paculová, učitelka MŠ Demlova

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

vychází v 7:50 a zapadá v 15:58 vychází v 11:52 a zapadá v 21:54 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...