Aktuality

Návrh novely zákona o myslivosti

| Diskuzní fórum
Návrh novely zákona o myslivosti
V předvánočním týdnu byl rozeslán k vyjádření návrh novely Zákona o myslivosti z dílny Ministerstva zemědělství, novely, která byla myslivcům ministrem zemědělství slíbena kromě jiného v tom slova smyslu, že by měla napravit některé z paragrafů tzv. „kůrovcové novely“.
Postupně v průběhu cizelování zákona se zcela jistě nejen na stránkách Myslivosti objeví více komentářů, hned v Myslivosti 1/2020 přinášíme aktuálně první z ohlasů či pohledů, který nám do redakce dorazil.
Uveřejněný pohled (který najdete v Myslivosti 1/2020) není názorem redakce, ani oficiální stanovisko Českomoravské myslivecké jednoty, předpokládáme, že se postupně objeví více komentářů a názorů na návrh novely pro myslivce tohoto naprosto zásadního zákona, který by měl určovat dění v myslivosti na další řadu let.
Je přece v zájmu všech myslivců, ale i úředníků státní správy a dalších subjektů, aby se finální paragrafové znění stalo ne předmětem dohadů a sporů, ale naopak sjednocujícím základem akceptujícím ve vhodně zvolené formě či kompromisu požadavky všech zúčastněných stran.
Takže jak na stránkách Myslivosti, tak zde na webu budeme uveřejňovat postupně došlé názory na novou podobu zákona..
 
Elektronickou podobu návrhu novely najdete níže v příloze.

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Přiložené dokumenty

vychází v 6:47 a zapadá v 17:39 vychází v 8:54 a zapadá v 22:38 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...