Nejlepší rady pro myslivce

Nejlepší rady pro myslivce
Potřebujete vyřešit dlouhotrvající problém s cinkajícími poutky řemene? Trápí vás šrámy na pažbě vaší zbraně? Máte potíže s nastřelením kulovnice? Nevíte jak nejlépe přivábit lišku? Řešíte občas problém s rozděláním ohně za sychravého počasí? Nebo vás zlobí zamrzající zámek auta?

Pak je tu právě pro vás knížka Gerta G. von Harlinga s fotografiemi Carstena Botheho Nejlepší rady pro myslivce, ve které se tento zkušený autor věnuje praktickému řešení drobných problémů a potíží, se kterými se musí ve svém životě vypořádat většina myslivců.
Jednoduchou, přehlednou a srozumitelnou formou řazení jednotlivých očíslovaných tipů a rad se v ní věnuje s nadhledem starého praktika především zdánlivým maličkostem, které nejsou sice pro nikoho životně důležité, nicméně mnohým z nás znepříjemňují každodenní život.
Knížka je řešena formou "receptářového provedení" s radami seskupenými do následujících kategorií: Myslivcova nejdůležitější pomůcka - jeho puška, Náboje z praktické stránky, Ach, ta optika, Ukaž mi své trofeje, Jak se psem, Divočina volá, Úspěch při lovu je tak snadný, Náš lovecký pomocník na čtyřech kolech, Rady pomůcky pro praxi, Kolem lovecké chaty, .a kolem kamen, Myslivecké oblečení a výstroj
Dílko není v žádném případě vyčerpávajícím encyklopedickým přehledem za jednotlivé uvedené oblasti myslivecké praxe, nýbrž z nich autor vybírá a vytipovává problematická témata a nabízí jednoduché řešení daných potíží. Z tohoto důvodu není kniha určena pouze úzké skupině myslivců, ani nepředpokládá žádné nadstandardní vstupní znalosti. Ponaučení i cennou praktickou radu v ní proto naleznou jak staří praktikové, tak začínající myslivci, ovšem na své si přijde i nemyslivecká veřejnost a všichni, kdo se čas od času pohybují v přírodě.
Za zmínku stojí zajisté také skutečnost, že většina rad je určena především pro ty z nás, kteří jsou ochotni dané problémy řešit šikovností a vlastními silami, za použití běžně dostupných prostředků a především bez zbytečného vynakládání finančních prostředků.
Vzhledem ke všem výše uvedeným skutečnostem proto věřím, že si publikace najde co nejvíce oddaných čtenářů a díky radám v ní obsažených také spoustu spokojených myslivců.
Knížku lze objednat na dobírku nebo zakoupit v knihkupectví Myslivost za cenu 279 Kč.
Mgr. Josef DRMOTA
vychází v 7:14 a zapadá v 16:15 vychází v 13:49 a zapadá v **:** Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...