PRODEJNA

Software Zpátky

Testy pro zkoušky z myslivosti licence 2 počítače

Autor: YAMACO Software
Kód:
Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet ze všech nebo vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat přehled o svém odborném postupu a úrovni znalostí. Aplikace provede žadatele celou zkouškou od zadání identifikačních dat a údajů o obsahu zkoušky přes vygenerování testových otázek, sledování jejich zodpovězení včetně hlídání časového limitu, zhodnocení dílčích předmětů, vyhodnocení celé zkoušky až po tisk závěrečného protokolu o zkoušce a uložení výsledků. Produkt aktuálně obsahuje celkově 1 300 otázek a průběžně jsou přidávány nové. V rámci systému je zaručena průběžná aktualizace otázek např. v případě změny legislativy, a to několikrát ročně. Systém je možno provozovat ve všech verzích operačního systému Windows - od XP přes Vistu, 7 až po nejnovější Windows 8.

Aplikaci lze použít i na většině mobilních zařízení, což umožní majitelům chytrých telefonů a tabletů zkoušení mimo domov, např. na cestách nebo tramvaji. Aktuálně lze objednat verzi pro Android, Blackberry a iOS (Apple), v polovině roku přibude i verze pro Windows 10.
Podrobnosti o mobilních aplikacích najdete na http://www.yamaco.cz/mobilni/

Všem uživatelům poskytujeme telefonickou nebo emailovou technickou podporu. Dvojlicence aplikace je určena pro uživatele, kteří potřebují např. jednu na stolní počítač a druhou do notebooku. Každá licence je na 2 roky od data instalace. Aktualizace systému i testových otázek jsou po dobu platnosti licence bezplatné. Je možné poskytnout množstevní slevy.
ZPŮSOB PLATBY
při objednávce prosím zvolte způsob platby PLATBA PŘEDEM, doprava ELEKTRONICKY.
1320 Kč / 1000 Kč pro předplatitele

Tip e-shopu

cena pro předplatitele 1550 Kč<br />
<br />

Myslivost Vach a ko. II. Díl

cena pro předplatitele 1550 Kč

vychází v 4:59 a zapadá v 20:56 vychází v 7:47 a zapadá v 23:38 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...