Českomoravská myslivecká jednota, z.s., PROSTĚJOV
 
Pozadi
PROSTĚJOV
Adresa: Pod Kosířem 16 , Prostějov , 796 01
Telefon:724 033 009
Email:vostmysli@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omsprostejov
Kynologie > Memoriály a jiné kynologické soutěže

Zajímáte-li se více o loveckou kynologii, jistě se Vám již stalo, že jste narazili na informace o určitém memoriálu či kynologické soutěži, která se koná v České republice, a o které jste ještě nikdy neslyšeli. Poslední dobou se stále více objevují soutěže a memoriály loveckých psů, které jsou často novinkou pro zájemce o loveckou kynologii, pokud dotyčný nepochází přímo z daného regionu, kde se soutěž koná. To nás inspirovalo k tomu vytvořit co nejširší seznam memoriálů a významných kynologických soutěží v rámci České republiky, případně těch nejvýznamnějších na Slovensku. Momentálně předkládáme seznam klubových akcí, mezi které patří ty nejznámější memoriály konané v rámci ČR. Postupně budeme doplňovat akce Okresních mysliveckých spolků.

V tabulce naleznete odkazy na internetové stránky jednotlivých klubů, informace o soutěži, včetně historie, fotografií a dostupných výsledků soutěží (tyto informace rovněž budou postupně doplňovány). Šedě jsou podbarveny akce, které se již konaly, oranžově ty, které se budou teprve konat. Je zde možnost stáhnout si propozice k soutěži.

Memoriály jsou soutěže svých představitelů, kteří v daném tématu něčím vynikali. Všechny memoriály každoročně přilákají početnou koronu, která doprovází psy i vůdce na jednotlivých pracovištích. Se zatajeným dechem pozoruje jejich výkony, fandí jim a raduje se i sdílí chvilky zklamání se svými favority.

Klubové akce 2016

Pořadatel Název akce Datum konání Místo konání Otevřeno
pro
plemena
Propozice
dokumenty

ČMMJ


 
Memoriál
Karla Podhajského
30.9.-2.10.
2016
CACIT
Mladá Boleslav ohaři Výsledky nominační soutěže na MRK 2016.pdf

ČMKJ


 
Memoriál
Richarda Knolla
2.-4.9.
2016
CACT
OMS Břeclav kont. ohaři Výsledky nominační soutěže na MRK 2016.pdf

KCHNKO

Klub chovatelů NKO

Praha


 
Memoriál
Jindřicha Steinitze
20.8.-21.8.
2016
CACIT
Nové Dvory
Kutná Hora
NKO, DO  
Memoriál Františka Vojtěcha 17.9.-18.9.
2016
CACT
Tachov ohaři  
Moravskoslezský pohár 6.-7.8.2016
CACT
Frýdek-Místek kont.
+ angl. ohaři
uzávěrka: 26.7.2016

KKO ČR

Klub krátkosrstý ohař
Jizerní Vtelno








 
Memoriál
Václava Vančury
8.5.2016
CACT
Brno-venkov ohaři  
Memoriál Jitky Hromadové 30.7.- 31.7.
2016
CACT
Opava ohaři mimo
VO a angl.
ohařů
 
Memoriál
Miroslava Vítka
3.9.2016
CACT
Mělník ohaři  
Memoriál
Josefa Nováka
17.9.2016
CACIT
Brno-venkov kont. ohaři  
Memoriál
Milana Novotného
17.-18.9.
2016
CACIT
Brno-venkov kont. ohaři  

KKO Brno

Klub krátkosrstý ohař

Brno



 
Memoriál
Stanislava Hloucha
příští v roce 2017   ohaři mimo
 angl. ohařů
 

KCHČF

Klub chovatelů

českých fousků


Memoriál
MVDr. Josefa Kuhna
26.-28.8.
2016
CACIT
Vyškov ČF, hrubosrstý ohař  
Memoriál Františka Housky příští
v roce 2017
  ČF,
drátosrstý ohař
 
Memoriál
Jaromíra Dostála
17.-18.9.
2016
CACT
Praha-Západ ČF,
drátosrstý ohař
 

MSKAO

Moravskoslezský klub

anglických ohařů


 
Memoriál Josefa Lammera Příští v roce 2017   angl. ohaři  
Memoriál
Aloise Sklenáře
8.10.
2016
CACT
r. CACT

 
Velké Pavlovice angl. ohaři
a kont. ohaři
Propozice 2016.pdf

KCHDO

Klub chovatelů

dlouhosrstých

ohařů


Memoriál MVDr. Vladimíra Soukupa 30.4.2016
CACT
Malý Bor - Klatovy ohaři,
přednostně
DO, MMO
a VMO
uzávěrka: 15.4.2016
Propozice 2016.doc
Memoriál
Miroslava Němce
7.5.2016
CACT
Vyškov ohaři mimo
AO a VO
uzávěrka: 22.4.2016
Memoriál Karla Kiewega 16.-17.7.
2016
Libějovice - Strakonice ohaři,  přednostně DO, MMO a VMO uzávěrka: 1.7.2016
Memoriál
Ing. Vladimíra Dejmka
15.-16.10.
2016
CACIT
Karlovy Vary ohaři  

KBO

Klub bretaňských

ohařů

Memoriál Josefa Luxe 10.9.2016   ohaři prihlaska.doc
Rožmberská růže     ohaři  
  Pohár sv. Huberta 15.-16.10.
2016
LZ Konopiště ohaři prihlaska.doc

RK

Retriever klub CZ

Pohár prezidenta 9.-10.7.
2016
CACT
Kostelní Střímelice retriever  
Pohár Ing. Jiřího Švába 27.8.2016 Blevice, Kladno retriever Propozice 2016.pdf
Podbrdský pohár KLZ 18. - 19.6.
2016
CACT
Hrádek
u Rokycan
retriever  

MSKCHJGT

Moravskoslezský klub chovatelů jagdteriérů


 
Memoriál
Josefa Martinka
3.-4.9.
2016
CACIT
Ježov, okr. Hodonín teriéři -
plemena  
klubu
 
KCHLS

Klub chovatelů
loveckých slídičů

Rožmberský pohár 15.-16.10.
2016
CACT
Třeboň plemena klubu (bez slídičů)  
Memoriál Mileny Štěrbové 24.-25.9.
2016
CACIT
Horní Kněžeklady plemena
klubu
 
Pohár Světa myslivosti 5.-6.8.
2016
CACT
Kosičky
H. Králové
plemena
klubu
 
Svatováclavský pohár retrieverů 1.-2.10.
2016
CACT
Houšťka
Ml. Boleslav
plemena klubu (bez slídičů)  
KCHJ

Klub chovatelů jezevčíků

O pohár klubu chovatelů jezevčíků     jezevčík  
Memoriál Rudolfa Kristla 19.-21.8.
2016
CACIT
CACT

 
Šanov, Rakovník jezevčík Soutěžní řád.pdf
Pětiboj Vysočiny     jezevčík  
O Kutnohorský groš 27.8.-28.8.
2016
CACT
Dobřeň, Kutná Hora jezevčíci se zadáním titulu CACT, teriéři, slídiči  
Černostudniční pohár     jezevčíci, teriéři, slídiči  
O Pohár Českého středohoří 17.-18.9.
2016
CACIT
CACT

 
Litoměřice   Pozvánka.pdf

Soutěžní řád.pdf
Evropský pohár jezevčíků 3.-4.9.2016
CACIT
Tachov jezevčíci Soutěžní řád.pdf
Pohár Středočeské pobočky 16.-17.4.
2016
CACT
Mladá Boleslav jezevčíci Propozice 2016.pdf
KABT

Klub anglického bulteriéra

Karvinský pohár v dosledech     teriéři, plemena klubu  
Pohár hejtmana pardubického kraje (BZ)     bulteriér  

Basset

klub


Memoriál Miloše Doubka 26.-27.11.
2016
CACT
Blansko plemena klubu  
Pohár Kateřiny Schwippelové 8.10.2016
CACT
Blansko plemena klubu  

ČMKCHB

Českomoravský klub chovatelů barvářů

Moravský pohár Příští v roce 2017   bavorský barvář + hannoverský barvář  

KCHHMO

Klub chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů

Memoriál MVDr. Jiřího Michálka 9.-11.9.
2016
CACT
Katusice
Mladá Boleslav
maďarský ohař + hrubosrstý ohař  
Memoriál profesora Jaroslava Svobody Příští v roce 2017   maďarský ohař + hrubosrstý ohař  

KCHJGDTČ

Klub chovatelů jagdteriérů v Čechách

Memoriál Františka Stehlíka     teriéři  
Černostudniční pohár     jezevčíci, teriéři, slídiči  
Memoriál
J. Süssera a
J. Chvalovského
8.-9.10.
2016
CACT
r. CACT
Březina
Rokycany
jagdteriér  
KCHVO

Klub chovatelů výmarských ohařů


 
Memoriál Josefa Jakoubka 5.-6.8.
2016
CACIT
CACT
Jindřichův Hradec Výmarský ohař krátkosrstý,
výmarský ohař dlouhosrstý
Propozice 2016.pdf

Prihlaska 2016.pdf
 

ČPSK

Český pointer
a setter klub



 
Jarní pohár ČPSK 7.5.2016
CACT,
r. CACT

 
Kladno angl. ohaři Propozice 2016.pdf

Přihláška 2016.docx
 

ČKRR

Český klub
rhodéských
ridgebacků


 
Mez. soutěž v dosledech ridgebacků 17.-18.9.
2016?
CACT
Kladno Rhodéský ridgeback  

KCHH

Klub chovatelů
honičů


 
Memoriál
Dr. Urbana
22.10.
2016
CACT
Petrovice, Klatovy Plemena klubu  
Speciální honičská soutěž 14.-15.1.2017
CACT, r.CACT, CACIT, r.CACIT
Lavičky, Příbram Plemena klubu Soutěžní řád.pdf

KCHT

Klub chovatelů
teriérů


 
Memoriál Miloslava Říhy 15.-16.10
2016
CACT
Jindřichov, okr. Třebíč teriéři - plemena  klubů KCHT, JAGDT, KCHF, BT  

ČKCHABJ

Český klub chovatelů
alpského brakýře
jezevčíkovitého


 
Pohár Gustava Kořínka 22.-23.11.
2016
CACIT
Uherské Hradiště Alpský brakýř jezevčíkovitý  

KCHSK

Klub chovatelů slovenských kopovů


 
Mezinárodní soutěž slovenských kopovů 8.-10.12
2016
     
 

Akce Okresních mysliveckých spolků 2016

Pořadatel Název akce Datum konání Místo konání Otevřeno pro plemena Propozice
dokumenty
OMS

Plzeň
Memoriál
Josefa Kobzy
3.-4.9.
2016
CACT
Chlumčany ohaři  
Pohár Plzeňska 1.-2.10.
2016
CACT
  jezevčíci, teriéři, barváři, slídiči  
Memoriál Františka Hebedy 15.-16.10.
2016
CACIT
Horní Bělá teriéři, jezevčíci  

OMS

Kroměříž

 
Memoriál
Jiřího Bodejčka
    teriéři, jezevčíci  

OMS

Mladá

Boleslav

 
Memoriál
Josefa Brzáka

 
10.-11.9.
2016
CACT
Lipník, Jívák teriéři, jezevčíci  
Memoriál Františka Horela 2012 poslední   ohaři  

OMS

Nový

Jičín

 
Memoriál Richarda Šrámka 24.-25.9.
2016
CACT
Lichnov, Ženklava ohaři, slídiči, jezevčíci, teriéři  

OMS

Opava

 
Memoriál Jaroslava Menšíka 10.-11.9.
2016
CACT
Bítov Těškovice teriéři, jezevčíci, slídiči, retrieveři  

OMS

Brno-

město

 
Memoriál Oldřicha Valeše 16.7.2016   ohaři  

OMS

Brno-

venkov

 
Pohár vzpomínek     ohaři  
OMS

Hodonín
Memoriál Miroslava Schüllera     ohaři v roce 2015 poslední
Memoriál Jaroslava Hrabala 20.-21.8.
2016
CACT
Veselí nad Moravou kont. + angl. ohaři (bez BO)  
Slovácký pohár 17.-18.9.
2016
CACT
Bzenec Přívoz jezevčíci, teriéři  

OMS

Tábor
Memoriál Jana Hlubockého     ohaři  
Mistrovství Šumavy 1.10.2016
CACT,
r. CACT
Tábor ohaři  
Nord Bohemia Pohár 9.-11.9.2016 Chomutov ohaři  
Krušnohorský Mědník 4.6.2016 Chomutov    
Soutěž barvářů o Pohár statutárního města 27.-29.10.
2016
CACT
Chomutov barvář  

OMS

Třebíč
Memoriál Josefa Venhody 22.-23.10.
2016
MS Studenec ohaři a malá plemena  
O Pohár OMS 25.6.-26.6.
2016
CACT
Třebíč teriéři, slídiči, barváři  
Pohár HS Staříč     ohaři  
Slezský pohár v dosledech 3.-4. 9.
2016
CACT
Frýdek-Místek jezevčíci, teriéři, barváři, honiči, slídiči, retrieveři  
Memoriál
Marie a Vlasty Novákových
27.8.-28.8.
2016
Jindřichův Hradec ohaři, slídiči, jezevčíci, teriéři  

OMS

Kutná

Hora

 
O Kutnohorský groš 27.8.-28.8.
2016
CACT
Dobřeň, Kutná Hora jezevčíci se zadáním titulu CACT, teriéři, slídiči  

OMS

Písek
Memoriál Luďka Hejného o Pohár Premonstrátského kláštera Milevsko 27.8.-28.8.
2016
CACT
Res.CACT
  ohaři  
Mistrovství norníků o Pohár předsedy OMS Písek 20.-21.8.
2016
CACT
Res.CACT
  jezevčíci, teriéři  
O pohár ředitele LMP s.r.o. 24.9.2016
CACT
Res.CACT
     

OMS

Tachov

 
Pohár Českého lesa v dosledech 14.-15.5.
2016
CACT,
r. CACT
Rozvadov jezevčíci, teriéři, honiči  
OMS

Karlovy

Vary
Memoriál
Ing. Vladimíra Dejmka
15.-16.10.
2016
CACIT
Karlovy Vary ohaři  
OMS

Karviná
O pohár OMS Karviná 13.-14.8.
2016
CACT
Bohumín ohaři  
Karvinský pohár v dosledech 8.-9.10.
2016
CACT
  jezevčíci, teriéři, barváři, slídiči  
OMS

Most
Memoriál
J. Stehlíka
1.10.2016 Most jezevčíci, teriéři, ohaři  
OMS

Prostějov
Memoriál Josefa Daňka 10.9.2016 Kobeřice ohaři + ostatní plemena  
Memoriál Ferdinanda Masaryka 13.8.2016 Otaslavice teriéři, jezevčíci  
Menšíkův Memoriál 23.7.2016 Bílovice-Lutotín ohaři  
OMS

Svitavy
Baldécký pohár 3.9.2016 Svitavy ohaři  
OMS Nymburk Polabské derby ohařů o putovní cenu Karla Krýzy 14.5.2016
CACT
Nymburk ohaři  

OMS
Ústí n. Orlicí
 
Pohár Pardubického kraje 14.5.
2016
CACT
     




 

 














 

 

 



PLÁN


AKCÍ

OMS

PROSTĚJOV

 


 

ODCHOVNA

BAŽANTŮ

DOLOPLAZY