ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Časopis Myslivost

Nová prodejna slavnostně otevřena

redakce
Nová prodejna slavnostně otevřena
V předvečer jarního zasedání Sboru zástupců ČMMJ dne 22. června byla slavnostně uvedena do provozu nová prodejna Myslivost – oděvy a vybavení do přírody firmy Myslivost, s.r.o. v budově sekretariátu ČMMJ v Jungmannově ulici č. 25 v Praze. Slavnostního otevření se zúčastnili členové Myslivecké rady, členové Dozorčí rady, zástupci dodavatelů, představitelé spřátelených firem a organizací, přátelé a příznivci jak myslivosti, tak i Myslivosti. Vše zarámovaly tóny lovecké hudby v podání J. Selementa a P. Vacka a zpěv Matěje a Kristinky Vackových. Slavnostního přestřižení pásky se ujali předseda ČMMJ prof. Ing. Josef Hromas, CSc. a předseda Redakční rady časopisu Myslivost Ing. Štěpán Muller. Jak v krátkém proslovu uvedli, přestěhování prodejny ze Žižkova je dalším krokem vstříc k myslivcům – návštěvníkům budovy v Jungmannově ul. 25 z hlediska vybudování “mysliveckého domu” v Praze.
Nyní tedy mohou myslivci spojit vyřizování svých záležitostí na sekretariátu ČMMJ nebo na Kynologické jednotě s nákupem v prodejně. Na celkem 120 metrech čtverečních prodejní plochy dvoupatrové prodejny najdou zájemci podstatně širší nabídku oděvů, doplňků a vybavení do přírody než v předchozí prodejně oděvů na Žižkově. Rozšířila se nabídka bot, módního zboží a oděvů pro volný čas. Nově byly zajištěny i dodávky doporučených jednotných uniforem členů ČMMJ.

Na horním podlaží prodejny se zcela zásadně zvětšila plocha a nabídka porcelánu, keramiky, broušeného skla a dárkových předmětů s mysliveckými motivy. Přibyly též výrobky a dekorační předměty z paroží, řezbované kukačky, dřevořezby a nově i prodej mysliveckých obrazů.

Pro mimopražské návštěvníky je nově zavedena prodejní doba i v sobotu dopoledne, při větším zájmu a v době předvánočních nákupů bude zaveden i nedělní prodej. Dovolujeme si upozornit, že na Žižkově nadále funguje nejen redakce časopisu, ale i Knihkupectví a zásilková služba a v dohledné době se ani nepočítá se stěhování do nové prodejny.

Věříme, že si do prodejny v Jungmannově ulici najdou myslivci cestu a že se podaří uspokojit přání našich zákazníků v prostředí kulturnějším a hezčím než dříve. Jsme samozřejmě připraveni reagovat na požadavky a připomínky myslivců a pružně přizpůsobovat sortiment vzešlým námětům vás myslivců - našich zákazníků. Nashledanou tedy v prodejně Myslivost - oděvy a vybavení do přírody v Jungmannově ulici.

MYSLIVOST - oděvy a vybavení do přírody

Jungmannova 25, 115 25 Praha 1


tel.. 02/2494 90 14, fax: 02/2494 84 59

prodejna@myslivost.cz, www.myslivost.cz

Otevřeno Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00-12.00


Zpracování dat...