ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Časopis Myslivost

Listopad / 2014

Jeleni stále čekají na své lovce

Myslivost 11/2014, str. 14  Eliška Novotná
Šéfku marketingu přerovské Meopty Pavlu Krutílkovou jsem zastihla těsně před odjezdem na Libavou, kde Meopta pořádala setkání s myslivci spojené s testováním nových produktů. Spolupráce předního českého výrobce optiky s Libavou trvá již několik let a není omezena pouze na testování nových puškohledů a dalekohledů. Bude to právě honitba Libavá, která bude hostit hned tři výherce velké podzimní soutěže.
 
Na sociálních sítích se vedou intenzivní diskuse o tom, kolik bodů má soutěžní trofej. Už přišla správná odpověď?
Přiznávám, že otázku jsme zvolili hodně těžkou, o to je soutěž napínavější. Snad můžu prozradit, že zcela přesnou odpověď jsme zatím nedostali. Což ale neznamená, že nikdo nevyhraje. Lovu o jeleny se zúčastní tři soutěžící s nejbližším tipem uvedeným na dvě desetinná místa. Loveckého týdne na Libavé se tak určitě dočkáme. Soutěžící navíc mají čas poslat správnou odpověď do konce prosince.
 
Co se stane, když bude víc správných odpovědí?
Pak vyhrává ten, kdo poslal registraci dříve. Soutěžící by tedy s odesláním odpovědi neměli váhat, aby je někdo nepředběhl. Neumím si představit horší den myslivce, než když zjistí, že ho od celoživotního zážitku oddálilo pozdější zaslání odpovědi.
 
V diskusích jsem se také dočetla zaručené tipy na to, kde soutěžní trofej visí. Prý je to přímo v jedné kanceláři v Meoptě a výherci jsou již dopředu známí...
To je krásná kachna. Přesnou bodovou hodnotu trofeje znají přesně čtyři lidé: já, paní notářka, šéf hodnotící komise a samozřejmě majitel úlovku. Dokonce ani ostatní členové hodnotící komise nemají tušení, že se jedná o soutěžní trofej. Byla totiž ulovena před mnoha lety.
 
Můžete o trofeji říct něco bližšího, třeba kdy byla ulovena nebo kde?
Můžu říct snad jen to, že byla ulovena v Česku a ne přímo na Libavé.
 
Na co se mohou výherci vůbec těšit?
Výherci naší soutěže si užijí fantastický týden v nejkrásnější české honitbě Libavá. Při té příležitosti budou mít možnost ulovit jelena v bodové hodnotě 130, 150 nebo absolutní vítěz 180 b. CIC. Lov bude probíhat s plným servisem a podporou personálu Vojenských lesů a statků. Dodržení všech tradic je samozřejmostí.
 
Jak se ještě rozvíjí vaše spolupráce s Libavou?
Naše nové výrobky ze segmentu pro myslivost a pozorování v přírodě jezdíme na Libavou pravidelně testovat a samozřejmě nás velmi zajímá názor pracovníků z Libavé. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, co by bylo dobré na našich puškohledech změnit, vylepšit.
 
Děkuji Vám za rozhovor a přeji příjemný Den s Meoptou.
Rozhovor zpracovala Eliška NOVOTNÁ.
 

Vyhrajte s Meoptou lov medailového jelena v nejprestižnější honitbě Libavá

Při zakoupení puškohledu Meopta z řady Meostar R2 nebo Meostar R1 v období od 1. srpna 2014 do 31. prosince 2014 a po zodpovězení vědomostní otázky se můžete zapojit do soutěže o hodnotné ceny. Tři soutěžící, kteří nejlépe zodpoví soutěžní otázku, získají možnost lovu medailového jelena v nádherném prostřední nejkvalitnější české honitby Libavá.
www.meoptasoutez.cz
Zpracování dat...