ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PRODEJNA

Fotopast Oxe Zpátky

Fotopast OXE WIFI Lovec

Autor: Ricom Secure
Kód: 11/3609
Fotopast OXE WiFi lovec RD3019 disponuje Wifi, díky které můžete fotopast propojit s mobilním telefonem a jednoduše fotopast nastavit, aniž byste ji museli sundávat z její pozice nebo jinak složitě se k ní dostávat. Kvalita videa je 4K a foto rozlišení až 30MP. Provoz fotopasti je zajištěn 8 AA bateriemi, které se vkládají do bateriového boxu uvnitř fotopasti. Uvnitř fotopasti se nachází i velký LCD displej s úhlopříčkou 2,4” a ovládacími tlačítky. Díky krytí IP66 je provoz fotopasti umožněn za jakéhokoliv počasí. Další funkce fotopasti: Time lapse, automatické vypnutí, automatické IR, sériové snímání (až 10 snímků) a další zajímavé funkce. Balení obsahuje : 1x Fotopast OXE WiFi Lovec RD3019 + 1x 32GB SD karta + 8x baterie AA + 1x stativ na tripod + 1x USB kabel + 1x montážní popruh + 1x montážní deska + 3x šrouby      
HLAVNÍ FUNKCE:
Funkce Wifi APP - přes mobilní zařízení můžete pořizovat fotografie a videa, prohlížet, stahovat a mazat pořízené fotografie a video soubory, měnit nastavení fotopasti, kontrolovat kapacitu baterie a paměti (kompatibilní zařízení: iOS 9.0, Android 5.1 a vyšší)
4K video rozlišení,
30MP foto rozlišení
Úsporný provoz (8 AA baterií)
Sériové snímání (až 10 snímků za sebou)
Velký LCD displej s úhlopříčkou 2,4»
Rychlá doba odezvy (0,2 sec)
Automatické přepínání denního
a nočního režimu
Rozměry: 135x103x76 mm
Napájení: 8x AA baterie
Výdrž standby asi 6 měsíců

MOBILNÍ APLIKACE
Mobilní aplikaci ocení především ti uživatelé, kteří mají fotopast umístěnou na těžko přístupných místech. Mobilní zařízení je s fotopastí propojeno prostřednictvím WiFi s dosahem až 100 m. WiFi se ve fotopasti aktivuje pomocí Bluetooth. Následně lze prostřednictvím aplikace nastavovat fotopast, pořizovat a prohlížet fotografie a video, stahovat pořízené snímky do mobilního zařízení aj.
4939 Kč / 4179 Kč pro předplatitele

TIPY E-SHOPU

329 Kč pro předplatitele

Libavá II

Cena: 329 Kč pro předplatitele

Koupit
Zpracování dat...