Aktuality

Zrodily se Myslivecké zábavy I.

| Diskuzní fórum
Zrodily se Myslivecké zábavy I.
Pro zlepšení nálady v době karantény a pro domácí pohodu - znovuobnovili jsme literární počtení - Myslivecké zábavy I.  
Na počest Června – měsíce myslivosti a ochrany přírody v roce 1997 navázala na Špatného vydavatelský, editorský a autorský počin redakce časopisu Myslivost vydáváním literárně historické přílohy Myslivecké zábavy.
Bohužel, ale pravidelné vydávání přílohy Myslivecké zábavy bylo v roce 2015 zastaveno. V letošním, pro celou společnost výjimečném a zlomovém, roce, kdy celý svět bojuje s nákazou koronaviru, se ukázalo, jakou oporou může být získání minimálně lepší nálady prostřednictvím mysliveckých příběhů. Redakce časopisu Myslivost proto operativně přistoupila k znovuobnovení titulu Myslivecké zábavy.
Ne náhodou je za názvem římská číslice jedna. Pokud se tato „staronová“ forma mezi čtenáři ujme a pokud dostaneme pozitivní zpětnou vazbu, jsme připraveni pokračovat více či méně pravidelně dalšími díly. Nakonec takto běžně vycházela myslivecká literární díla v době prvorepublikové.
Vydání Zábav ale neznamená ukončení vydávání osvědčeného Magazínu Myslivosti, i pro rok 2021 jej připravíme a nabídneme našim předplatitelům. Zábavy jsou vlastně jakýmsi samostatným svébytným vydavatelským počinem, doplňujícím jen nabídku na trhu myslivecké literatury.
 
Celkem 128 stran, formát A5, vazba V2
Cena 100 Kč,
pro předplatitele 85 Kč
 
Ke koupi i k objednání na dobírku
v Knihkupectví Myslivost,
Lešanská 2a, 141 00 Praha 4
nebo elektronicky v e-shopu na
www.myslivost.cz

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...