ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
BOURÁRNA – předpisy a podmínky > Bourání ve vlastním?

Bourání ve vlastním?

Bourarna.jpg

Bourání zvěřiny je ve své podstatě stejné jako zpracovávání skotu nebo prasat. Vlastní malá bourárna se dá zařídit například i v bývalé garáži.

Firma MASO-PROFIT, která se zabývá prodejem vybavení pro zpracování masa, přichází na trh s nabídkami dvou verzí malé bourárny zvěřiny.

Menší varianta je navržená tak, aby byla finančně co nejdostupnější a zároveň dokonale plnila svůj účel. Tato základní verze v sobě zahrnuje chladicí box a to nejnezbytnější vybavení pro zpracování zvěře. Jedná se například o bourárenský stůl, dřevěný špalek, sekáček a ruční pilu na kosti. Součástí balíčku je i sterilizátor nožů, který nástroje udrží v čistotě.

varianta-1.jpgKomplexní varianta je rozšířená o složitější řešení. Příkladem je přístroj na sterilizaci vzduchu značky Steril systems, který zajišťuje dokonalou hygienu bourárny. Kvalitní pasová pila zase přispěje k rychlejší a efektivnější práci. Další zajímavou položkou je vakuová balička od firmy Henkelman, která umožňuje rychlé a pohodlné balení rozbouraných kusů.

varianta-2.jpg


reklama-1.jpg

Přiložené dokumenty

 varianta-2 (pdf - 619,46 KB)
 varianta-1 (pdf - 597,82 KB)
 
Partneři webu

Logo-Mysl-zelena.jpg

SIEZ-logo-s-textem.jpg

Logo-Lovecka-Expedice.jpg

Maso-Profit-Logo.jpg


S podporou:

Logo-MZe-bez-CR-web.jpg

SVS-logo.jpg

logo-cmmj-zelene.jpg