malý Adept myslivosti
 
pozadi
Domů > Jak získat zápisníky na další ročník

Jak získat zápisníky na další rok

Jak získat zápisníky na další rok?
 
Vedoucí s  koncem školního roku a v období prázdnin budou zasílat do redakce vyplněné bronzové zápisníky. V redakci zápisníky zkontrolujeme, na zápisníky nalepíme kontrolní nálepku a zpětně zašleme jak zkontrolované bronzové zápisníky, tak i odpovídající počet bronzových odznaků pro každé dítě. K tomu přiložíme také odpovídající počet stříbrných zápisníků a pro vedoucího sady stříbrných samolepek pro potvrzování splnění úkolů ve druhé „stříbrném“ roku projektu.
Zápisníky ke kontrole můžete zasílat v podstatě kdykoliv, prosíme jen o výrazné uvedení adresy, kam a na koho (vedoucího) zpět poslat. Není stanoven žádný konečný termín, jen prosíme, aby jste všichni zasílali zápisníky ke kontrole hromadně za všechny děti v kolektivu.
A také je asi logické, že ne všechny děti splnily „bronzové“ úkoly, že se tedy zatím nevrátí všechny zápisníky ke kontrole. Nevyplněné zápisníky lze používat i nadále v dalším roce a lze je přidat ke kontrole třeba až za rok.
Nadále platí, že se mohou hlásit a přibírat další noví zájemci, nové děti, pro nové kolektivy a zájemce platí jen základní podmínka minimálně 5 dětí ve skupině.
To znamená, že vedoucí bude v dalším roce třeba pokračovat s dvaceti dětmi s plněním úkolů „stříbrného“ roku, ale s novým školním rokem mu přibude třeba dalších nových 10 dětí, se kterými zároveň bude plnit „bronzový“ rok. Stačí nám nahlásit počet nových dětí, zažádat si o základní materiály a my obratem zašleme.
 

 
šéfredaktor časopisu Myslivost