ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
malý Adept myslivosti
 
pozadi
Domů > Jak s mAm v dalším roce

Jak s malým Adeptem myslivosti v dalším roce

Jak s malým Adeptem myslivosti dál? Jak dál se zápisníky?
 
Postupně nám od vedoucích dochází jednak vyplněné bronzové zápisníky, které vyměňujeme za stříbrné, jednak, a to nás moc těší, si vedoucí žádají další bronzové, nové zápisníky, pro další děti, které se přihlásily k plnění úkolů.  Je velmi potěšující, že se hlásí stále nové a nové děti.

Takže jen krátce zopakuji - vedoucí mohou průběžně zasílat do redakce vyplněné bronzové a stříbrné zápisníky, v redakci zápisníky zkontrolujeme, na zápisníky nalepíme kontrolní nálepku a zpětně zašleme jak zkontrolované bronzové zápisníky, tak i odpovídající počet bronzových odznaků pro každé dítě. K tomu přiložíme také odpovídající počet stříbrných nebo zlatých zápisníků a pro vedoucího sady stříbrných nebo zlatých samolepek pro potvrzování splnění úkolů ve druhém „stříbrném“ či třetím "zlatém" roce projektu.

Zápisníky ke kontrole můžete zasílat v podstatě kdykoliv, prosíme jen o výrazné uvedení adresy, kam a na koho (vedoucího) zpět poslat. Není stanoven žádný konečný termín, jen prosíme, aby jste zasílali zápisníky ke kontrole raději hromadně za všechny děti v kolektivu.

A také je asi logické, že ne všechny děti splnily úkoly, že se tedy zatím nevrátí všechny zápisníky ke kontrole. Nevyplněné zápisníky lze používat i nadále v dalším roce a lze je předat ke kontrole třeba až za rok, v podstatě kdykoliv.

Nadále platí, že se mohou hlásit a přibírat další noví zájemci, nové děti, pro nové kolektivy a zájemce platí jen základní podmínka minimálně pěti dětí ve skupině.
To znamená, že vedoucí bude v dalším roce třeba pokračovat s dvaceti dětmi s plněním úkolů „stříbrného“ roku, ale s novým školním rokem mu přibude třeba dalších deset nových dětí, se kterými zároveň bude plnit „bronzový“ rok. Stačí nám nahlásit počet nových dětí, zažádat si o základní materiály a my je obratem zašleme.

Všechny vyšlé úkoly a náměty, ať už z Malé Myslivosti nebo „velké“ Myslivosti najdete na tomto webu www.myslivost.cz/mam.

Máme však pro vedoucí a rodiče námět k zamyšlení. Velmi žádané jsou nápady, co a jak s dětmi dělat, co vyrábět, jaké hrát hry a jak připravit aktivitu v klubovně nebo na vycházce v přírodě.
Máte-li tedy nějaké osvědčené, prosím, napište, pošlete obrázek, stručný popis, rádi na web přidáme, případně uveřejníme v Malé Myslivosti jako inspiraci a pomoc ostatním. Budeme moc rádi, pokud se podělíte o vaše nápady.
 
Jiří KASINA, šéfredaktor časopisu Myslivost