ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
malý Adept myslivosti
 
pozadi
Stále pokračujeme a fungujeme

Stále pokračujeme a fungujeme!

Vážení přátelé, vedoucí a učitelé,

v prvé řadě všem děkuji za to, jak se věnujete práci s dětmi a že jste se aktivně zapojili do projektu malý Adept myslivosti.


LOGO-MAM-FINAL.jpg
 
Na základě mnohých dotazů mi dovolte jen pár poznámek.

Projekt mAm není nijak časově omezen a je jen a jen na rozhodnutí vedoucích kdy, jak a s kolika dětmi budete úkoly plnit.
V Myslivosti začaly již vycházet zlaté úkoly, ale máte dost času splnit.

Chápu, pokud jste nestihli všechny úkoly, ale nic se neděje, kdykoliv můžete poslat vyplněné zápisníky na výměnu pro další stupeň, klidně posílejte po částech.

Stále platí základní pravidlo – jakmile shromáždíte určitý počet zápisníků se splněnými úkoly, pošlete zápisníky poštou do redakce na adresu:
Redakce Myslivost, U Splavu 1660/8, 106 00 Praha 10.

My vám všechny zápisníky označíme samolepkou Splněno a zašleme zpět společně s novými zápisníky pro další stupeň, k tomu odpovídající počet kontrolních samolepek a také odznáčky pro děti za splnění úkolů.
Vůbec tedy není problém, že si splnění každého stupně protáhnete na delší dobu, jsme připraveni vám zápisníky vyměňovat a posílat průběžně.

Stejně tak můžete kdykoliv nahlašovat nové děti, které začnou plnit od bronzového stupně.
 
A stále platí, že všechny úkoly a materiály dávám zde na web, můžete si  volně stahovat potřebné materiály a získávat informace.
 
S pozdravem a s díky všem, kteří se dětem věnujete
 
Jiří Kasina
šéfredaktor časopisu Myslivost
 
mAm-sesit-nabidka.jpg