ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
malý Adept myslivosti
 
pozadi
Encyklopedie mysliveckých hrátek > Encyklopedie mysliveckých hrátek

Encyklopedie mysliveckých hrátek

Connecting-youth-nature-children-microscopes-outside.jpg

Prosíme, zda byste se zamysleli nad tím, jaké jednoduché hry a jiné výukové či výtvarné činnosti se líbí dětem právě ve vašem kolektivu, co je osvědčené a rádi s dětmi děláte ať už ve třídě či klubovně, a nebo venku na vycházce či při pobytu v přírodě třeba na letním táboře.

Inspirace a nápady na hry a jiné činnosti jsou totiž to, po čem ostatní vedoucí touží, chtěli by nalézat na našem webu a volně si stahovat.
Protože víme, že je mezi vedoucími množství nápadů, jsme přesvědčeni, že bychom mohli společnými silami vytvořit jakousi Enycyklopedii mysliveckých hrátek. 
Zkuste tedy i vy poslat na uvedenou mailovou adresu jednoduchý popis hry či činnosti, můžete přidávat i různé obrázky, soubory na stažení, kvízy, detailnější popisy.
Vše budeme nejen uveřejňovat na stránkách Myslivosti i Malé Myslivosti, ale hlavně budeme zakládat zde do všem přístupných webstránek.
Bude to jakási služba ve smyslu „vedoucí sobě“, apelujeme na pochopení a porozumění, na vstřícnost zkušenějších vůči méně zkušeným či začínajícím, na to, že bude společný zájem vytvořit si jakousi „burzu dobrých nápadů“.

Půjdete do toho s námi?
Stanete se spoluautory Encyklopedie mysliveckých hrátek?


Kontaktní mail: 
mam@myslivost.cz


Dosled

N
a lovu